Kontakt

Provozovna

ON tisk, s.r.o.
Křesomyslova 384/17F
140 00 Praha 4-Nusle

+420 245 006 228

Provozní doba

po–pá 8:00–19:30 hod

Doprava k nám

Trasa

Tram – Divadlo Na Fidlovačce (3 min)
Metro – Vyšehrad (8 min)
Auto – Parkování před provozovnou.

Obchodní oddělení

Jarka Sypěnová
+420 774 555 235
jarka@on-tisk.cz

Filip Cibulka
+420 725 809 120
cibulka@on-tisk.cz

Roman Skopal
+420 602 308 698
roman@on-tisk.cz

Poptávky a kalkulace

Pro neregistrované uživatele.

Poptávkový formulář kalkulace@on-tisk.cz

Fakturační údaje

ON tisk, s.r.o.
Křesomyslova 384/17
140 00 Praha 4-Nusle

IČO: 24131806
DIČ: CZ24131806

Zapsána pod spisovou značkou C 181498, Městský soud v Praze.

Bankovní spojení

Účet: 203057410/0600
IBAN: CZ4206000000000203057410
SWIFT: AGBACZPP

Způsob platby

Hotovost, platební karta, faktura

Další kontakty

Vedení firmy

Roman Skopal
+420 602 308 698
skopal@on-tisk.cz

Expedice

Eliška Tylová
+420 245 006 228
expedice@on-tisk.cz

DTP a pre-press

Petr Smíšek
+420 602 281 349
smisek@on-tisk.cz

Výroba a provoz

Tomáš Rieger
+420 605 076 241
rieger@on-tisk.cz

Účetní

+420 245 006 228
ucetni@on-tisk.cz

Sociální sítě

Facebook
Napsat recenzi